Skiareál KlínovecMAX KlínovecHotel**** Nástup elan skiLEKILyžařská škola JPKLetní verzeTEL

Volná pracovní místa zima 2016-2017

Staňte se součástí našeho přátelského týmu a pracujte v jedinečné lokalitě největšího skiareálu Krušných hor!

Momentálně nabízíme tyto volné pozice:

PRACOVNÍK LYŽAŘSKÉ/SNOWBOARDOVÉ PŮJČOVNY (místo výkonu práce - provozovna Boží Dar, provozovna Neklid)

  • požadujeme: komunikativní znalost německého jazyka, ostatní jazyky jsou výhodou, manuální zručnost, časovou flexibilitu, chuť pracovat a učit se novým věcem, kladný vztah k horám a sportu, příjemné vystupování, čistý trestní rejstřík
  • nabízíme: práce na celou zimní sezonu (tzn. od prosince do konce března), hlavní pracovní poměr či dohodu o provedení práce, mladý kolektiv, proškolení zajistíme, ubytování přímo ve Skiareálu Klínovec, sleva na stravování, firemní oblečení, dobré platové ohodnocení (od 90 Kč/hod), + další firemní bonusy
  • náplň práce: obsluha zákazníků, zapůjčování lyží, snowboardů, běžek a dalších sport. doplňků, přijímání plateb od zákaníka (CZK, EUR) , drobné opravy vybavení, jednoduchá agenda spojená s provozovnou

PRACOVNÍK PRODEJNY SPORTOVNÍHO OBLEČENÍ A PŮJČOVNY BĚŽKAŘSKÝCH/SKIALPOVÝCH KOMPLETŮ (místo výkonu práce - Skiareál Klínovec)

  • náplň práce: obsluha zákazníků, prodej zboží, udržování čistoty v provozovně, zapůjčování běžek a skialpů, přijímání plateb od zákaníka (CZK, EUR), jednoduchá agenda spojená s provozovnou

KUCHAŘ/KA, ČÍŠNÍK/SERVÍRKA (místo výkonu práce - Skiareál Klínovec)

  • požadujeme: nutná komunikativní znalost německého jazyka (každý další jazyk je výhodou), časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu, zodpovědnost, samostatnost, svědomitost, chuť pracovat s lidmi a učit se novým věcem, kladný vztah k horám, slušné, přátelské a profesionální vystupování, čistý trestní rejstřík
  • nabízíme:práci na horách na celou zimní sezonu (tzn. od prosince do konce března), hlavní pracovní poměr či dohodu o provedení práce, mladý kolektiv, ubytování přímo ve Skiareálu Klínovec, sleva na stravování, firemní oblečení, dobré platové ohodnocení + další firemní bonusy

INSTRUKTOR LYŽAŘSKÉ ŠKOLY JPK KLÍNOVEC - BOŽÍ DAR (místo výkonu práce - Skiareál Klínovec, Skiareál Neklid, Skiareál Boží Dar)

  • požadujeme: nutná alespoň komunikativní znalost německého jazyka, každý další jazyk je výhodou (anglický, ruský, holandský), časovou flexibilitu, chuť pracovat s lidmi a učit se novým věcem, kladný vztah k horám a sportu, příjemné vystupování, čistý trestní rejstřík
  • nabízíme: práce na celou zimní sezonu (tzn. od prosince do konce března), hlavní pracovní poměr či dohodu o provedení práce, možnost pracovat na plný úvazek či jen brigádně o víkendech a svátcích, zaměstnání v lyžařské škole s letitou tradicí, vyškolení zajistíme ve spolupráci s APUL (dotované kurzy, více na www.apul.cz), Příspěvek na kurzovné, mladý a pohodový kolektiv, Ubytování přímo ve Skiareálu Klínovec, sleva na stravování, firemní oblečení, skipas i k volnému ježdění, možnost zvýhodněného zakoupení lyží a snowboardů zn. Elan, dobré platové ohodnocení (od 140 Kč/hod ) + další firemní bonusy

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE LYŽAŘSKÉ ŠKOLY (místo výkonu práce - Skiareál Klínovec) - POZICE NYNÍ OBSAZENA!

  • požadujeme: nutná znalost německého jazyka (slovem i písmem), každý další jazyk je výhodou, časovou flexibilitu, odolnost vůči stresu, organizační dovednosti, schopnost vedení týmu lidí, zodpovědnost, samostatnost, svědomitost, chuť pracovat s lidmi a učit se novým věcem, kladný vztah k horám a sportu, slušné, přátelské a profesionální vystupování, čistý trestní rejstřík
  • nabízíme: zajímavou práci na horách na celou zimní sezonu (tzn. od prosince do konce března), hlavní pracovní poměr či dohodu o provedení práce, mladý kolektiv, proškolení zajistíme, ubytování přímo ve Skiareálu Klínovec, sleva na stravování, firemní oblečení, dobré platové ohodnocení (18 000-20 000 Kč/měsíc) + další firemní bonusy
  • náplň práce: obsluha zákazníků přímo v kanceláři, prodej lyžařské/snowboardové výuky, přijímání plateb od zákazníka (CZK, EUR) , organizace práce instruktorů, jednoduchá agenda spojená lyžařskou školou, e-mailová komunikace s klienty, evidence pracovní činnosti instruktorů a tím vytváření podkladů pro jejich mzdy

zpátky nahoru