Skiareál KlínovecMAX KlínovecHotel**** Nástup elan skiLEKILyžařská škola JPKLetní verzeTEL


Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/sportklinovec/sportklinovec.cz/web/zima/templates/gk_restaurant/layouts/blocks/main.php on line 17

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/sportklinovec/sportklinovec.cz/web/zima/includes/application.php on line 536

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/users/sportklinovec/sportklinovec.cz/web/zima/templates/gk_restaurant/layouts/blocks/main.php on line 17

Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/sportklinovec/sportklinovec.cz/web/zima/templates/gk_restaurant/lib/framework/helper.layout.php on line 212

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/sportklinovec/sportklinovec.cz/web/zima/includes/application.php on line 536

Deprecated: Non-static method JSite::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/sportklinovec/sportklinovec.cz/web/zima/templates/gk_restaurant/lib/framework/helper.layout.php on line 212

Deprecated: Non-static method JApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/sportklinovec/sportklinovec.cz/web/zima/includes/application.php on line 536

DO NAŠEHO TÝMU HLEDÁME NOVÉ ZAMĚSTNANCE

NABÍDKA PRÁCE

DO NAŠEHO TÝMU PŘIJMEME KUCHAŘE/KUCHAŘKY - ČÍŠNÍKY/SERVÍRKY

Penziony s restaurací SportCentrum Klínovec a MAX Klínovec, které se nacházejí přímo v centru Skiareálu Klínovec, hledají na zimní sezonu 2015/2016 nové zaměstnance!

 

Nabízíme:

 • Práce na celou zimní sezonu (tzn. od prosince do konce března)
 • Hlavní pracovní poměr či dohodu o provedení práce
 • Mladý kolektiv
 • V případě potřeby bezplatné ubytování přímo ve Skiareálu Klínovec
 • Sleva na stravování
 • Firemní oblečení
 • Dobré platové ohodnocení
 • + další firemní bonusy

 

Požadujeme:

 • komunikativní znalost německého jazyka (číšníci/servírky)
 • vyučení v oboru a alespoň částečnou praxi
 • časovou flexibilitu
 • chuť pracovat a učit se novým věcem
 • kladný vztah k horám
 • týmového ducha
 • příjemné vystupování
 • čistý trestní rejstřík

 

Své životopisy zasílejte na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., všechny pečlivě pročteme a v případě zájmu o osobní schůzku Vás budeme kontaktovat. Přijďte si užít zimu na hory!

 

zpátky nahoru