Skiareál KlínovecMAX KlínovecHotel**** Nástup elan skiLEKILyžařská škola JPKLetní verzeTEL

Výhodné ubytování na Klínovci

Chcete strávit krásný pobyt na horách v pěkném prostředí v těsné blízkosti sjezdovky a zároveň mít vše při ruce? Pak přijeďte k nám. Ve Sportcentru Klínovec najdete nejen restauraci, půjčovnu, lyžařskou školu a servis, ale i nově vybudované pokoje v horním patře budovy s krásným výhledem do okolí.
K dispozici máme 5 pokojů. Z toho dva trojlůžkové s jednou přistýlkou a 3 trojlůžkové s dvojitou přistýlkou. Celková kapacita činí 23 lůžek. Na žádném pokoji nechybí televize ani vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, zrcadlem, žebřinovým topením a samozřejmě toaletou). Wifi připojení zdarma v celém objektu. 
Chtěli bychom upozornit hosty, že pokoje v suterénní části budovy jsou k dispozici pouze v letní sezoně.

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně v naší restauraci a také ubytovací poplatek. K dispozici je Vám i dětská postýlka (děti do 3 let jsou u nás zdarma bez nároku na stravu). Jako naši hosté máte také nárok na slevy v naší půjčovně a lyžařské/snowboardové škole JPK

Samozřejmostí je i velké bezplatné parkoviště v místě Sportcentra.

Dětská cena ubytování se počítá u dětí ve věku 3-12 let a to v případě, že je pokoj obsazen min. 2 plně platícími (dospělými) osobami. V případě, že chcete obsadit pokoj pouze 1 dospělou osobou a 1 dítětem do 12ti let, platíte cenu 2 dospělých osob.

DŮLEŽITÉ, PROSÍM ČTĚTE!

  • Na Silvestra máme OBSAZENO
  • Přes svátky vánoční a novoroční potvrzujeme pobyty s minimální délkou alespoň 5 nocí
  • V lednu se začínají termíny velice rychle zaplňovat, tak se svou rezervací dlouho neváhejte
  • V únoru jsme již plně obsazeni
  • V březnu máme ještě volné termíny od 3.3.2018 ;)
  • domácí mazlíčci k nám bohužel nemohou, děkujeme za pochopení
  • Platíte pouze za obsazená lůžka, nikoliv za celý pokoj
  • celá budova SportCentra Klínovec je NEKUŘÁCKÁ
 

NOVĚ: Na každém pokoji možnost připojení k internetu WiFi ZDARMA. Pro větší pohodlí jsme také zakoupili nové rozkládací gauče, které slouží jako přistýlka pro 1-2 osoby a všichni jistě ocení nové LCD televizory s řadou českých i německých programů :-)

 

Média

zpátky nahoru